ŞEHİT BABALARI VE GAZİLERE ‘BABALAR GÜNÜ’ ZİYARETİ

Akşehir Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı İsmail İnce babalar günü münasebetiyle Şehit babalarını ve gazileri evlerinde ziyaret etti.

Babalar günü münasebetiyle Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı İsmail İnce Şehit  Hüseyin Gümüş’ün babası Durmuş Gümüş ve Kıbrıs Gazisi Mustafa Ali Taş’ı ziyarette bulundu. Akşehir garnizon komutanlığının hazırladığı hediyeleri  Şehit babaları ve gazilere hediye eden Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı İsmail İnce ‘Kahramanlarımızın babaları, anneleri, eşleri, evlatları, kardeşleri hepsi başımızın tacı, gözümüzün nuru. Bir gün değil, her daim yanlarındayız. Tüm şehit babalarının ellerinden öpüyoruz’ dedi. 
“KAHRAMANLARIMIZIN AİLELERİ BAŞIMIZIN TACIDIR”
Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Başkan  İsmail İnce “Kahramanlarımızın babaları, anneleri, eşleri, evlatları, kardeşleri hepsi başımızın tacı, gözümüzün nuru. Bir gün değil, her daim yanlarındayız. Tüm şehit babalarının ellerinden öpüyoruz. Şehit olmuş veya ebediyete intikal etmiş tüm babaları saygıyla ve minnetle anıyoruz” dedi.
“Bizi unutmadınız, ayağınıza taş değmesin”
Akşehir’li Şehit Hüseyin gümüş babası Durmuş Gümüş ise hatırlanmanın çok güzel olduğunu ifade ederek, “Bizi unutmadınız. Ziyaretimize gelip, büyük gurur yaşattınız. Çok teşekkür ederiz” dedi.

https://www.aksehirpostasi.com