BAŞKAN AKKAYA VATANDAŞLA BİRARAYA GELDİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, mahalle buluşmaları kapsamında çeşitli mahallelerde vatandaşlarla biraraya gelmeye devam ediyor.

Başkan Akkaya, mahalle buluşmaları kapsamında  Doğrugöz mahallesinde  vatandaşlarla bir araya geldi. Sık sık mahalle ziyaretlerini gerçekleştirdiğinin altını çizen Başkan Akkaya, “ Her mahallemize en iyi hizmeti vermek için büyük çaba gösteriyoruz. Doğrugöz Mahallemizde merkez parkın bakım çalışmalarını inceledik.
Daha sonra vatandaşlarımızın çay teklifini geri çevirmedik. En keyifli vakitlerimiz vatandaşlarımızla sohbet ettiğimiz anlar oluyor. Tüm Doğrugöz’e selam ve saygılarımı sunuyorum. Mahallelerimizdeki hemşehrilerimizin istek ve taleplerini dinleyerek bunlara çözümler üretmeye çalışıyoruz. Akşehir Belediyesi olarak hemşehrilerimiz için daha güzel, sağlıklı ve yaşanılabilir bir şehir oluşturmak en büyük hedeflerimizden bir tanesidir. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına tüm arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 https://www.aksehirpostasi.com