AKŞEHİRSPORUMUZ MAÇA HAZIR

Süper amatör lig temsilcimiz Akşehirspor kendi evinde oynayacağı Ilgın Belediyespor maçına hazır.

Süper Amatör Lig temsilcimiz Akşehirspor  ligin 8.Haftasında sahasında Ilgın Belediyespor’u konuk edecek. Konya Süper Amatör Ligte mücadele etmekte olan temsicimiz Akşehirspor kendi evinde Ilgın Belediyespor’la karşılaşacak. Akşehirspor Teknik Direktörü Bekir Mehtap; ” Takım olarak tesislerimizde ve Nasreddin Hoca stadyumunda  çalışmalarımıza devam ediyoruz. Takımımızın başarısı ve Akşehir halkını mutlu etmek için elimizden gelen bütün fedakarlıkları yapıyoruz. Pazar günü oynananacak maçta 3 puanı almak istiyoruz.Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim .” dedi.. Tüm Akşehir halkını Pazar günü oynanacak maça davet ediyoruz. Temsilcimiz Akşehirspor’a başarılar dileriz.

SPORDA ENGELLERİ KALDIRIYORUZ

SPORDA ENGELLERİ KALDIRIYORUZ

Akşehir Olimpik ve Paralimpik Spor Kulübü faaliyetlerine başladı.

Sporda engelleri kaldırmak adına, Akşehir de bir ilki gerçekleştirerek kurulan Akşehir Olimpik ve Paralimpik Spor Kulübü bedensel engellilerden oluşan kadrosu ile Paravoley (Oturarak Voleybol) branşında faaliyetlerine başladı. Sporda engelleri kaldırmak adı altında yapılan çalışmaşarda ilerleyen zamanlarda farklı branşlarda da faaliyet göstermeyi hedefliyor.
Konuyla ilgili Olimpik ve Paralimpik Spor Kulübü Başkanı Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan İŞCİ yaptığı açıklamada şunlara yer verdi.
Bu zamana kadar bir çok farklı branşta sporculuk ve antrenörlük yapan birisi olarak uzun yıllardır hayalini kurduğumuz bu organizasyonu Şehrimizde faliyete geçirmenin mutluluğunu ve engelli sporcularımızın spordaki engellerini kaldırmanın sevincini yaşıyoruz.
Başta antrenmanımıza bizzat gelip bizleri onurlandıran ve desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı  Dr. Salih AKKAYA ya ve maddi, manevi desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen şehrimizin güzel insanlarına teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.