AKYÖRDER ŞEHRİMİZİ TEMSİL ETTİ

Akyörder uluslararası Antalya Yörük festivalinde şehrimizi temsil etti.

Akyörder  Antalya Uluslararası yörük Türkmen festivaline katıldı. Çadırı yerli yabancı bir çok kişi ziyaret etti. Akyörder Başkanı Mehmet Yaşar Örs Misafir Perverliklerinden dolayı Antalya Büyükşehir belediye başkanı Muhittin Böcek ve ekibine teşekkür etti. Başkan Örs  ” Bu festivalin Akşehir turizmi ve Akşehir kirazı tanıtımı açısından da Çok verimli geçtiğine inanıyoruz katkılarından dolayı da Akşehir belediyemize teşekkür ederiz.”ifadelerine yer verdi. “

ENGEL YOK İYİ Kİ UMUT VAR

ENGEL YOK İYİ Kİ UMUT VAR

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Akşehir Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu Özel Umutevi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezindeki özel çocukları ziyaret etti.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Özel Umutevi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezindeki özel çocukları ziyaret eden Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü  Barbaros TOPALOĞLU ve Şube Müdürü Aydın AYTAÇ özel çocuklarımızın ve ailelerinin engelliler haftasını kutladılar.
Umutevi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu etkinlikleri ilgiyle izleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros TOPALOĞLU’ na ve Şube Müdürü Aydın AYTAÇ’ a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.  
https://www.aksehirpostasi.com/